Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

0

Data publikacji: 2018-07-25, Data modyfikacji: 2018-07-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Prace na terenie Pol'And'Rock Festivalu idą pełną parą. Miejsce, które jeszcze do niedawna było zwykłą, trawiastą łąką, odwiedziliśmy we wtorek, 24 lipca. Ale tu się dzieje! Wszędzie pracują ludzie, jeździ sprzęt, dowożone są nowe elementy festiwalowej infrastruktury, budowane są nowe namioty, rozstawiane kontenery. Ale nad całością dominuje Duża Scena. Zobaczcie, jak idzie jej budowa. To właśnie pod Dużą Sceną składowane są kontenery, które później rozwożone są we wszystkie strony woodstockowego pola. Stoi tu też część ogrodzeń, którymi będą odgrodzone najważniejsze miejsce na polu i sam teren festiwalu. Przy Dużej Scenie nie zobaczycie jednak w tym roku barierek. I jest to informacja, która cieszy chyba wszystkich uczestników PolAndRock Festiwalu. Przy scenie spotkaliśmy członków Pokojowego Patrolu. Jak zwykle to właśnie oni, czyli kwaterka, zajmują się m. in. obijaniem deskami frontu sceny. Prace idą dość sprawnie, ale utrudnia je lejący się z nieba żar. Bywa, że jest tu nawet 40 stopni! Obecnie w Kostrzynie jest 12 członków Pokojowego Patrolu. To ludzie, którzy pomagają w przygotowaniu wszystkiego na przyjazd kolejnych "patrolowców" i samych uczestników imprezy.

Pełna treść wiadomości na: swiebodzin.naszemiasto.pl/artykul/pol-and-rock-festival-2018-woodstock-trwa-budowa-duzej,4737973,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
swiebodzin.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: swiebodzin.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świebodziński – powiat w województwie lubuskim z siedzibą w  Świebodzinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świebodzin, Zbąszynek, Lubrza, Łagów, Skąpe i Szczaniec, zajmując powierzchnię 937,45 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwat przyrody Dębowy Ostrów w gminie Świebodzin oraz rezerwat przyrody Kręcki Łęg na obszarze gminy Zbąszynek.

Wśród zabytków wymienia się: Urząd Miasta i Gminy Zbąszynek z 1930 r., dworzec kolejowy z 1923 r.i kościół Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny z 1928 r. w Zbąszynku oraz kościół św. Michała Archanioła z XV wieku w Świebodzinie, zamek joannitów z XVI wieku, mury obronne z początku XIV wieku, basztę Kamienną z XIV wieku czy świebodziński ratusz z XVI wieku.

Na terenie powiatu działają firmy: SECO/WARWICK S.A. oraz SECO/WARWICK ThermAL, Eldrob SA – spółka zależna Indykpolu, RECARO czy Mercord Sp.z o.o.

Przez powiat świebodziński przebiegaja: autostrada A2 , droga ekspresowa S3 oraz droga krajowa nr 92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola