Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pomnik Chrystusa Króla -Świebodzin Poland

 
O TO KRÓL, KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ZIEMI.... Jezus ma być Królem całego świata,czyli całej ludzkości ,wszystkich państw,od najmniejszych wysp po największe państwa i nie ma to nic wspólnego z pojęciem jakiejś dominacji jednego państwa nad drugim,militaryzmem etc.Żeby wprowadzić Królowanie Syna Bożego ,,ktoś,, musi uczynić to pierwszy ,niestety takich państw w obecnej sytuacji nie ma ,świat bardziej przypomina Sodomę i Gomorę niż pobożny oddany Bogu lud ,ale jest jeden wyjątek ,tam jeszcze większość wierzy w Boga ,powstają nowe kościoły,podczas gdy na całym świecie są zamykane , tym krajem jest Polska ukształtowana przez Stwórce wydarzeniami minionych wieków ucisku i niewoli ,pozostała wierna Bogu.Gdy Polska Ogłosi Chrystusa Królem ,reszta świata tez to uczyni ,wydarzenia nadchodzących lat w tym pomogą. A w biblii masz to napisane o tu,,przyjdź Królestwo twoje ,bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi ... Nowym Narodem Wybranym jest Polska, która będzie górować nad wszystkimi.Ap2,26 17 A zwycięzcy i temu, co czynów mych strzeże do końca, dam władzę nad poganami, 27 a rózgą żelazną będzie ich pasł: jak naczynie gliniane będą rozbici - 28 jak i Ja to wziąłem od mojego Ojca - i dam mu gwiazdę poranną1 Ap3,20 Oto stoję u drzwi i kołaczę: jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną. 21 Zwycięzcy dam zasiąść ze Mną na moim tronie, jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem z mym Ojcem na Jego tronie. "'

 


ussuri3
 
Data pliku video: 2010-11-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świebodziński – powiat w województwie lubuskim z siedzibą w  Świebodzinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świebodzin, Zbąszynek, Lubrza, Łagów, Skąpe i Szczaniec, zajmując powierzchnię 937,45 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwat przyrody Dębowy Ostrów w gminie Świebodzin oraz rezerwat przyrody Kręcki Łęg na obszarze gminy Zbąszynek.

Wśród zabytków wymienia się: Urząd Miasta i Gminy Zbąszynek z 1930 r., dworzec kolejowy z 1923 r.i kościół Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny z 1928 r. w Zbąszynku oraz kościół św. Michała Archanioła z XV wieku w Świebodzinie, zamek joannitów z XVI wieku, mury obronne z początku XIV wieku, basztę Kamienną z XIV wieku czy świebodziński ratusz z XVI wieku.

Na terenie powiatu działają firmy: SECO/WARWICK S.A. oraz SECO/WARWICK ThermAL, Eldrob SA – spółka zależna Indykpolu, RECARO czy Mercord Sp.z o.o.

Przez powiat świebodziński przebiegaja: autostrada A2 , droga ekspresowa S3 oraz droga krajowa nr 92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola