Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Skandaliczne zachowanie radnego z klubu Bogdana Kożuchowicza na sesji Rady Miejskiej

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Po chamsku i bez odrobiny szacunku potraktował mieszkankę Świebodzic radny Jarosław Dąbrowski podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Świebodzicach. Jarosław Dąbrowski to radny pierwszej kadencji należący do klubu radnych Bogdana Kożuchowicza. Podczas ostatniej sesji rady miejskiej w dniu 26 lipca doszło do incydentu z udziałem radnego. Stracił on panowanie nad sobą i zaczął bez udzielonego głosu rugać przybyłą na sesję mieszkankę Świebodzic. Na sesję przyszła pani zbulwersowana wysokimi stawkami abonamentu za ścieki. Poprosiła przewodniczącego rady o udzielenie głosu. Co prawda, powinna to zrobić przed sesją, ale przewodniczący poddał prośbę pod głosowanie i rada jednogłośnie wyraziła zgodę. Jak tylko pani zabrała głos, radny Dąbrowski nie wytrzymał, podniesionym głosem powiedział że zna sprawę i sesja nie jest miejscem na jej załatwienie… nie pozwolił mieszkance Świebodzic (której jest przedstawicielem w radzie) powiedzieć całego zdania, mimo że chwilę wcześniej głosował za. Przewodniczący z niemałym trudem przywołał radnego Dąbrowskiego do porządku… Radny Dąbrowski nigdy nie zabierał głosu w sprawach merytorycznych na sesjach i nigdy nie brał udziału w żadnej dyskusji natomiast wielokrotnie dopowiadał coś „pod nosem” podczas obrad Rady Miejskiej. foto archiwum

Pełna treść wiadomości na: swiebodzice.info/?p=19502
swiebodzice.info, Źródło artykułu: swiebodzice.info
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świebodziński – powiat w województwie lubuskim z siedzibą w  Świebodzinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świebodzin, Zbąszynek, Lubrza, Łagów, Skąpe i Szczaniec, zajmując powierzchnię 937,45 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwat przyrody Dębowy Ostrów w gminie Świebodzin oraz rezerwat przyrody Kręcki Łęg na obszarze gminy Zbąszynek.

Wśród zabytków wymienia się: Urząd Miasta i Gminy Zbąszynek z 1930 r., dworzec kolejowy z 1923 r.i kościół Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny z 1928 r. w Zbąszynku oraz kościół św. Michała Archanioła z XV wieku w Świebodzinie, zamek joannitów z XVI wieku, mury obronne z początku XIV wieku, basztę Kamienną z XIV wieku czy świebodziński ratusz z XVI wieku.

Na terenie powiatu działają firmy: SECO/WARWICK S.A. oraz SECO/WARWICK ThermAL, Eldrob SA – spółka zależna Indykpolu, RECARO czy Mercord Sp.z o.o.

Przez powiat świebodziński przebiegaja: autostrada A2 , droga ekspresowa S3 oraz droga krajowa nr 92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola