Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Skusiły go gadżety…

Data publikacji: 2018-08-07, Data modyfikacji: 2018-08-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Z okazji 300 wydań ratuszowej „Gazety Świebodzickiej” został ogłoszony konkurs dla czytelników, w którym do wygrania była „garść” miejskich gadżetów. W konkursie wziął udział radny miejski z klubu radnych Bogdana Kożuchowicza – Jan Klepiec …i wygrał. Wygrał długopis z nadrukiem, koszulkę, kubek, plan miasta i kilka innych drobiazgów. W konkursie trzeba było odpowiedzieć telefonicznie na pytanie „Dlaczego czytasz Gazetę Świebodzicką?”. Ciekawe jakiej odpowiedzi udzielił radny, może tej o zdjęciach? Niestety nawet nie wiem jaki głoś ma radny, na sesjach rady miejskiej nie udało mi się go usłyszeć ani razu od początku kadencji. Serdecznie gratulujemy „naszemu” radnemu zaangażowania w życie miasta i zwycięstwa w tak wymagającym konkursie. Koszulka z pewnością się przyda… radny J. Klepiec, foto archiwum

Pełna treść wiadomości na: swiebodzice.info/?p=19511
swiebodzice.info, Źródło artykułu: swiebodzice.info
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świebodziński – powiat w województwie lubuskim z siedzibą w  Świebodzinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świebodzin, Zbąszynek, Lubrza, Łagów, Skąpe i Szczaniec, zajmując powierzchnię 937,45 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwat przyrody Dębowy Ostrów w gminie Świebodzin oraz rezerwat przyrody Kręcki Łęg na obszarze gminy Zbąszynek.

Wśród zabytków wymienia się: Urząd Miasta i Gminy Zbąszynek z 1930 r., dworzec kolejowy z 1923 r.i kościół Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny z 1928 r. w Zbąszynku oraz kościół św. Michała Archanioła z XV wieku w Świebodzinie, zamek joannitów z XVI wieku, mury obronne z początku XIV wieku, basztę Kamienną z XIV wieku czy świebodziński ratusz z XVI wieku.

Na terenie powiatu działają firmy: SECO/WARWICK S.A. oraz SECO/WARWICK ThermAL, Eldrob SA – spółka zależna Indykpolu, RECARO czy Mercord Sp.z o.o.

Przez powiat świebodziński przebiegaja: autostrada A2 , droga ekspresowa S3 oraz droga krajowa nr 92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola