Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Świebodzin: Wakacje z Herosami! Na takich półkoloniach nie można się nudzić!

Data publikacji: 2018-07-13, Data modyfikacji: 2018-07-13
A A AWydrukDrukuj  
 
W tym roku działacze Klubu Sportowego Herosi zorganizowali półkolonie letnie dla dzieci. Te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem od samego początku. Nic dziwnego, bo i atrakcji było co niemiara! W ciągu kilku dni dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, artystycznych, sportowych. Były także wyjazdy bliższe i dalsze, Były też minibitwy na bomby wodne i festiwal kolorów. Wciąż pozostało kilka wolnych miejsc na turnusy sierpniowe, te odbędą się w dniach 6-10 sierpnia oraz 20-24 sierpnia. Szczegółowych informacji udzielają przedstawiciele klubu Herosi.

Pełna treść wiadomości na: swiebodzin.naszemiasto.pl/artykul/swiebodzin-wakacje-z-herosami-na-takich-polkoloniach-nie,4724967,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
swiebodzin.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: swiebodzin.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świebodziński – powiat w województwie lubuskim z siedzibą w  Świebodzinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świebodzin, Zbąszynek, Lubrza, Łagów, Skąpe i Szczaniec, zajmując powierzchnię 937,45 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwat przyrody Dębowy Ostrów w gminie Świebodzin oraz rezerwat przyrody Kręcki Łęg na obszarze gminy Zbąszynek.

Wśród zabytków wymienia się: Urząd Miasta i Gminy Zbąszynek z 1930 r., dworzec kolejowy z 1923 r.i kościół Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny z 1928 r. w Zbąszynku oraz kościół św. Michała Archanioła z XV wieku w Świebodzinie, zamek joannitów z XVI wieku, mury obronne z początku XIV wieku, basztę Kamienną z XIV wieku czy świebodziński ratusz z XVI wieku.

Na terenie powiatu działają firmy: SECO/WARWICK S.A. oraz SECO/WARWICK ThermAL, Eldrob SA – spółka zależna Indykpolu, RECARO czy Mercord Sp.z o.o.

Przez powiat świebodziński przebiegaja: autostrada A2 , droga ekspresowa S3 oraz droga krajowa nr 92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola